Allaskaappi pesualtaalle R-Line Sonoma 80 cm ovilla, ilman työtasoa Vicco
145,90 €*
% 228,90 €* (36.26prosenttia tallennettu)- Kaunista harrastuksesi tai kodinhoitohuoneesi R-line-kaapeillamme, joissa yhdistyvät harmonisesti tyylikäs muotoilu ja toiminnallinen monimuotoisuus.
- Allaskaapin korkeussäädettävät jalat takaavat vakauden ja joustavuuden sekä 2 ovea, jotka tarjoavat runsaasti tilaa kodin esineille.
- MITAT: Altaan pohjakaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Pesuallaskaappi on valmistettu helppohoitoisesta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Pesuallaskaappi (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Sonoma, valkoinen
Mitat:
80 x 81,6 x 46 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
18,52kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
20,5 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Pesuallaskaappi (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | Alakaappi |
|---|---|
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Altaan pohjakaappi 80cm ilman työtasoa |
| Väri: | Sonoma |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 20.5kg |
July 22, 2025 06:47
Erittäin tyytyväinen.
Toimituspäivämäärä piti täsmälleen. Kaapin osat oli erittäin hyvin pakattu. Kokoamisohjeet olivat selkeät ja kaikki osat olivat mukana.