Apteekkikaappi Fame-Line Antrasiitti maalaistalo 30 cm Vicco
397,90 €*
% 574,90 €* (30.79prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673132615027
Tuotetiedot "Apteekkikaappi Fame-Line Antrasiitti maalaistalo 30 cm Vicco"
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Suunnittele unelmiesi keittiö: "Fame-Line" antaa sinun koota yksilöllisesti erilaisia moduuleja.
- MITAT: Korkean keittiökaapin mitat: leveys: 30 cm, korkeus: 206,8 cm, syvyys: 58 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidetusta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Etuosat on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Apteekin seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Houkuttelevat ja miellyttävät ovenkahvat sopivat harmonisesti yhteen etuosien kanssa ja viimeistelevät täydellisesti tämän keittiösarjan yleisilmeen. Erilaisten kaappityyppiemme ansiosta tilaa ja säilytystilaa on riittävästi jokaiseen tarkoitukseen.
Laadukkaat pehmeästi sulkeutuvat saranat tarjoavat mukavan käsittelyn ja laatikoiden ensiluokkaiset metalliset ulosvedet varmistavat keittiökalusteiden pitkän käyttöiän. Kaapit on varustettu korkeussäädettävillä jaloilla, joiden ansiosta epätasaiset lattiat voidaan helposti kompensoida.
Keittiön modulaarinen rakenne mahdollistaa myös sen yksilöllisen suunnittelun. Etupaneelit, yksittäiset kaapit ja niiden paikat ovat vapaasti valittavissa. Voit vapaasti käyttää myymäläämme ja koota oma keittiösi.
Toimitukseen sisältyvien kuvitettujen asennusohjeiden avulla kokoaminen on uskomattoman helppoa!
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen, tummanharmaa
Mitat:
30 x 206,8 x 58 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat 268 x 1936 x 545 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
49,69 kg.
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
53,65 kg.
---
TOIMITUSLAAJUUS: Apteekin seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Korkea kaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Apteekki korkea kaappi 30 cm |
| Väri: | antrasiitti |
| Väri: | Antrasiitti maalaistalo |
| Leveys: | 30cm |
| Korkeus: | 206.8cm |
| Pituus: | 58cm |
| Paino: | 53.65kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat