Apteekkikaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 30 cm Vicco
358,90 €*
% 527,90 €* (32.01prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673104562427
Tuotetiedot "Apteekkikaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 30 cm Vicco"
- R-Line keittiön korkea kaappimme on optimaalinen valinta mihin tahansa keittiöön, jossa on universaali muotoilu ja miellyttävä käyttökokemus.
- Keittiön lääkekaappi mahdollistaa moduulin järjestyksen tarpeen mukaan ja lisämoduulien lisäämiseen.
- MITAT: Korkean keittiökaapin leveys 30 cm, korkeus 207 cm ja syvyys 57,2 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Apteekin seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä korkea ulosvedettävä kaappi hyödyntää kapeat tilat tehokkaasti. Sisältö siirtyy eteenpäin helppoa käyttöä varten. Kaikki on selkeästi näkyvissä.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Mitat:
30 x 206.8 x 57.2 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
5
Laatikoiden määrä:
2
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Nettopaino ilman pakkausta:
52.5 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
56.5 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Apteekin seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | Korkea kaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Apteekki korkea kaappi 30 cm |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 30cm |
| Korkeus: | 206.8cm |
| Pituus: | 57.2cm |
| Paino: | 52.5kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat