Etupaneeli R-Line Valkoinen korkeakiilto 60 cm , AP Marble Vicco
118,90 €*
% 185,90 €* (36.04prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- TÄYDELLINEN INTEGROINTI: R-Line-keittiökaapit integroitaville laitteille takaavat tarkan ja yhtenäisen istuvuuden – toimivaan kokonaisuuteen.
- TÄYDELLINEN SOVITUS: Etupaneeli sopii osittain integroituihin astianpesukoneisiin (60 cm) – ohjauspaneeli pysyy näkyvissä ja helposti käytettävissä.
- MITAT: Astianpesukoneen etuosan leveys 60 cm, korkeus 57,2 cm ja syvyys 1,6 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Astianpesukoneen paneeli työtasolla, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä etupaneeli sopii 60 cm osittain integroituihin astianpesukoneisiin, joissa on näkyvä ohjaus. Ohjauspaneeli on aina käytettävissä.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
60 x 57.2 x 1.6 cm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Nettopaino ilman pakkausta:
10.6 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
12.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Astianpesukoneen paneeli työtasolla, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Etupaneeli 60 cm, AP-marmori |
| Väri: | Valkoinen |
| Worktop material: | Lastulevy, 28 mm |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 57.2cm |
| Pituus: | 1.6cm |
| Paino: | 10.6kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
224 , 90 € * 330,90 €*
269 , 90 € * 425,90 €*
Samat tuotteet
170 , 90 € * 266,90 €*
1.171 , 90 € * 1 545,90 €*
Lisävarusteet