Jääkaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 60 cm Vicco
331,90 €*
% 477,90 €* (30.55prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 9-10 päivää
Vorauszahlung
- TÄYDELLINEN INTEGROINTI: R-Line-keittiökaapit integroitaville laitteille takaavat tarkan ja yhtenäisen istuvuuden – toimivaan kokonaisuuteen.
- MONIPUOLINEN KÄYTTÖ: Keittiökaappi integroitavalle jääkaapille sopii standardilaitteille ja mahdollistaa siistin asennuksen – voidaan käyttää myös säilytyskaappina.
- MITAT: Jääkaapin keittiökaapin leveys 60 cm, korkeus 207 cm ja syvyys 57,2 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön korkea kaappi on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Jääkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä jääkaappikaappi sopii standardimalleille ja sulautuu hyvin keittiöön. Sitä voidaan käyttää myös tilavana säilytyskaappina. Joustava ratkaisu erilaisiin tarpeisiin.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Valkoinen maalaistalo
Mitat:
60 x 206.8 x 57.2 cm (LxKxS)
Sisämitat:
568 x 1936 x 550 mm (LxKxS)
Yläosan sisämitat:
568 x 294 x 550 mm (LxKxS)
Keskiosan sisämitat:
568 x 906 x 550 mm (LxKxS)
Alaosan sisämitat:
568 x 448 x 550 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
4
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
3
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
3
Nettopaino ilman pakkausta:
60.4 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
64.8 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Jääkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | Korkea kaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Jäähdytetty seinäyksikkö |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 206.8cm |
| Pituus: | 57.2cm |
| Paino: | 60.4kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
1.358 , 90 € * 1 768,90 €*
Samat tuotteet
187 , 90 € * 292,90 €*
1.426 , 90 € * 1 894,90 €*
966 , 90 € * 1 364,90 €*
Lisävarusteet