Keittiö lohko R-Line Valkoinen korkeakiilto/valkoinen 180 cm ilman työtasoa Vicco
682,90 €*
% 953,90 €* (28.41prosenttia tallennettu)- R-Line-sarjan keittiöt erottuvat optimaalisella muotoilulla ja yleiskäyttöisyydellä. Vaihtoehtoisesti tarjoamme myös täysin integroitavia astianpesukonepaneeleja Vicco-merkiltä.
- Minikeittiö tarjoaa joustavuutta muunnettavilla moduuleilla ja valinnaisilla lisämoduuleilla sekä korkeussäädettävillä jaloilla. Ihanteellinen huoneisiin, joissa on rajoitetusti tilaa.
- MITAT: Minikeittiön leveys 180 cm, korkeus 143 cm ja syvyys 57 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiö on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko ilman työtasoa, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen korkeakiilto/valkoinen, valkoinen
Mitat:
180 x 143 x 57 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
128,59 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
137,5 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko ilman työtasoa, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)Valinnaisesti saatavilla:
- Vicco täysin integroidut astianpesukonepaneelit
- Vicco LED-järjestelmä
- Bergstroem
"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Ilman AP:tä |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 180cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 137.5kg |
July 22, 2025 07:52
Erittäin mukava ja laadukas
Tilasimme nämä keittiön vitriinkaapit keittiömme jatkeeksi. Kokoaminen oli helppoa ja laatu on aivan fantastista. Olemme käyttäneet niitä nyt useita kuukausia ja olemme tyytyväisiä ostoomme.