Keittiön alakaappi Fame-Line Valkoinen maalaistalo 80 cm ilman työtasoa Vicco
268,90 €*
% 416,90 €* (35.5prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Keittiön laatikkokaappi on modulaarisesti laajennettavissa ja joustavasti muunneltavissa. MDF-etulevyt antavat sille tyylikkään ilmeen.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 80 cm, korkeus 82 cm ja syvyys 51,6 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidetusta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Etuosat on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikkokaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen maalaistalo, antrasiitti
Mitat:
80 x 82 x 51,6 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat 768 x 688 x 480 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Lisämateriaali:
MDF
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
35,98 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
38,95 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 80 cm |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 82cm |
| Pituus: | 51.6cm |
| Paino: | 38.95kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
221 , 90 € * 340,90 €*
137 , 90 € * 216,90 €*
Samat tuotteet
183 , 90 € * 274,90 €*
324 , 90 € * 486,90 €*
222 , 90 € * 326,90 €*
144 , 90 € * 230,90 €*
Lisävarusteet