Keittiön alakaappi R-Line Goldkraft tammi 60 cm laatikoilla, ilman työtasoa Vicco
169,90 €*
% 259,90 €* (34.63prosenttia tallennettu)- Keittiökaappimme laatikolla: R-Line-sarja tarjoaa erilaisia värejä ja kokoonpanoja, joista valita.
- Keittiön laatikkokaappi: Moduuli voidaan järjestää uudelleen haluamallasi tavalla ja siihen voidaan lisätä lisämoduuleja.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä 60 cm leveä alakaappi kolmella laatikolla tarjoaa selkeän ja käytännöllisen jaon. Eri kokoiset tavarat voidaan järjestää siististi ja pitää helposti saatavilla. Ihanteellinen hyvin järjestettyyn keittiöön.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Goldkraft tammi
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
60 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
510 x 80/200/200 x 384 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Laatikoiden määrä:
3
Vetimien määrä:
3
Jalkojen määrä:
4
Nettopaino ilman pakkausta:
27.5 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
28.9 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 60 cm |
| Väri: | Goldkraft tammi |
| Väri: | Goldkraft tammi/antrasiitti |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 27.5kg |
August 1, 2025 07:26
Erinomainen vastine rahalle. Nopea toimitus/helppo koota.
Erinomainen vastine rahalle. Nopea toimitus/helppo koota.