Keittiön alakaappi R-Line Goldkraft tammi 60 cm laatikolla, ilman työtasoa Vicco
152,90 €*
% 247,90 €* (38.32prosenttia tallennettu)- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- RUNSAASTI SÄILYTYSTILAA: Alakaappi kahdella ovella ja laatikolla tarjoaa tilaa aterimille ylhäällä ja kattiloille alhaalla – selkeästi järjestetty.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä alakaappi kahdella ovella ja suurella laatikolla tarjoaa runsaasti säilytystilaa. Aterimet ja pienet tarvikkeet mahtuvat laatikkoon, suuremmat esineet kaappiin. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Goldkraft tammi
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
60 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
510 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
1
Vetimien määrä:
3
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
22.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
24.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikkokaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 60 cm |
| Väri: | Goldkraft tammi |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 22.1kg |
August 1, 2025 07:26
Erinomainen vastine rahalle. Nopea toimitus/helppo koota.
Erinomainen vastine rahalle. Nopea toimitus/helppo koota.