Keittiön alakaappi R-Line Jalo harmaa 40 cm , AP Marble Vicco
192,90 €*
% 309,90 €* (37.75prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193015527
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Jalo harmaa 40 cm , AP Marble Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- KOMPAKTI JA KÄYTÄNNÖLLINEN: Alakaappi laatikolla hyödyntää kapeat tilat ja tarjoaa säilytystilaa pienille tavaroille.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 40 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Jalo harmaa
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
40 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
367 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
310 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
21 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
24 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 40 cm, AP-marmori |
| Väri: | Harmaa |
| Väri: | Hieno harmaa/valkoinen |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 21kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat