Keittiön alakaappi R-Line Jalo harmaa 60 cm laatikolla, AP-marmori Vicco
215,90 €*
% 326,90 €* (33.96prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193047627
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Jalo harmaa 60 cm laatikolla, AP-marmori Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- RUNSAASTI SÄILYTYSTILAA: Alakaappi kahdella ovella ja laatikolla tarjoaa tilaa aterimille ylhäällä ja kattiloille alhaalla – selkeästi järjestetty.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä alakaappi kahdella ovella ja suurella laatikolla tarjoaa runsaasti säilytystilaa. Aterimet ja pienet tarvikkeet mahtuvat laatikkoon, suuremmat esineet kaappiin. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Jalo harmaa
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
60 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
510 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
1
Vetimien määrä:
3
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
28.6 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
31.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 60 cm, AP-marmori |
| Väri: | Harmaa |
| Worktop material: | Lastulevy, 28 mm |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 28.6kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat