Keittiön alakaappi R-Line Sonoma 40 cm ilman työtasoa Vicco
135,90 €*
% 225,90 €* (39.84prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193018627
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Sonoma 40 cm ilman työtasoa Vicco"
- Käytännöllinen keittiökaappimme laatikolla - täydellinen jokaiseen kotiin!
- Tämä keittiön laatikkokaappi tarjoaa mahdollisuuden yksilölliseen muuntamiseen ja sitä voidaan täydentää lisämoduuleilla.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 40 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikkokaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Sonoma
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
40 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
367 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
310 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
16.9 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
18.9 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 40 cm |
| Väri: | Sonoma/Valkoinen |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 16.9kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat