Keittiön alakaappi R-Line Sonoma 80 cm ilman työtasoa Vicco
180,90 €*
% 282,90 €* (36.06prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193062927
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Sonoma 80 cm ilman työtasoa Vicco"
- "R-Line" keittiökaappimme laatikolla on hyvä valinta niille, jotka haluavat pitää järjestyksen ja optimoida tilan keittiössään.
- Keittiön laatikkokaappi voidaan järjestää ja laajentaa yksitellen. Korkeussäädettävien jalkojen ansiosta se mukautuu mihin tahansa ympäristöön.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä 80 cm leveä alakaappi, jossa on kaksi ovea ja kaksi pientä laatikkoa, tarjoaa käytännöllisen jaon. Aterimet ja pienet tarvikkeet mahtuvat laatikoihin, suuremmat esineet kaappiin. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Sonoma
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
80 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
310 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
4
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
2
Vetimien määrä:
4
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
29.2 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
31.4 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 80 cm |
| Väri: | Sonoma/Valkoinen |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 29.2kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat