Keittiön alakaappi R-Line Загрузка... 40 cm ilman työtasoa Vicco
143,90 €*
% 235,90 €* (39prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193556327
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Загрузка... 40 cm ilman työtasoa Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- KOMPAKTI JA KÄYTÄNNÖLLINEN: Alakaappi laatikolla hyödyntää kapeat tilat ja tarjoaa säilytystilaa pienille tavaroille.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 40 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikkokaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Загрузка...
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
40 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
367 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
310 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
3
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
16.9 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
18.9 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 40 cm |
| Väri: | Kiiltävä punainen/valkoinen |
| Väri: | Punainen |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 16.9kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat