Keittiön alakaappi R-Line Загрузка... 80 cm , AP Marble Vicco
264,90 €*
% 401,90 €* (34.09prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193565527
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line Загрузка... 80 cm , AP Marble Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- SELVÄ JÄRJESTYS: Keittiön alakaappi kolmella laatikolla tarjoaa selkeän säilytyksen – kaikki on helposti saatavilla.
- MITAT: Laatikon pohjakaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä 80 cm leveä alakaappi, jossa on kaksi ovea ja kaksi pientä laatikkoa, tarjoaa käytännöllisen jaon. Aterimet ja pienet tarvikkeet mahtuvat laatikoihin, suuremmat esineet kaappiin. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Загрузка...
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
80 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Laatikon sisämitat:
310 x 80 x 384 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
4
Hyllyjen määrä:
1
Laatikoiden määrä:
2
Vetimien määrä:
4
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
38.2 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
41.4 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Laatikon pohjakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Laatikon pohjakaappi 80 cm, AP-marmori |
| Väri: | Punainen |
| Worktop material: | Lastulevy, 28 mm |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 38.2kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat