Keittiön alakaappi R-Line betoni 60 cm , AP Marble Vicco
203,90 €*
% 328,90 €* (38.01prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193392727
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line betoni 60 cm , AP Marble Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- SELVÄ JÄRJESTYS: Alakaappi kahdella ovella tarjoaa tilaa kattiloille ja suuremmille tarvikkeille – siististi ja helposti saatavilla.
- MITAT: Keittiön pohjakaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko työtasolla, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä alakaappi kahdella ovella tarjoaa runsaasti säilytystilaa. Suuremmat keittiövälineet, kuten kattilat ja pannut, voidaan säilyttää siististi sisällä. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
betoni
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
60 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
26.4 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
29.4 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko työtasolla, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Alakaappi 60 cm, AP-marmori |
| Väri: | Betoni/valkoinen |
| Väri: | betoni |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 26.4kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat