Keittiön alakaappi R-Line betoni 60 cm ilman työtasoa Vicco
151,90 €*
% 242,90 €* (37.46prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193391027
Tuotetiedot "Keittiön alakaappi R-Line betoni 60 cm ilman työtasoa Vicco"
- Keittiökaappimme "R-Line" on hyvä valinta jokaiseen kotitalouteen. Optimaalinen muotoilu tarjoaa käyttömukavuuden.
- Keittiön lipasto voidaan järjestää joustavasti ja täydentää lisämoduuleilla. Korkeussäädettävien jalkojen ansiosta se voidaan myös mukauttaa yksilöllisiin tarpeisiin.
- MITAT: Keittiön pohjakaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä alakaappi kahdella ovella tarjoaa runsaasti säilytystilaa. Suuremmat keittiövälineet, kuten kattilat ja pannut, voidaan säilyttää siististi sisällä. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
betoni
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
60 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
19.9 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
21.9 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Alakaappi 60 cm |
| Väri: | Betoni/valkoinen |
| Väri: | betoni |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 19.9kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat