Keittiön lasikaappi R-Line Korkeakiiltoinen antrasiitti 40 cm Vicco
107,90 €*
% 167,90 €* (35.74prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142192746927
Tuotetiedot "Keittiön lasikaappi R-Line Korkeakiiltoinen antrasiitti 40 cm Vicco"
- Riippuva tiskikaappimme "R-Line" tekee vaikutuksen optimaalisella muotoilullaan ja sopii jokaiseen kotiin.
- Keittiön lasikaappi on suljettu hyllyllä ja tarjoaa siksi käytännöllisen vaihtoehdon keittiövälineiden ja astioiden säilytykseen.
- MITAT: Ripustettavan vitriinin leveys 40 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Lasinen seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä kompakti lasiovellinen seinäkaappi yhdistää käytännöllisyyden ja tyylin. Kaksitasoinen rakenne hyllyllä tarjoaa tilaa laseille, astioille ja koristeille. Lasielementit keventävät ilmettä.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Korkeakiiltoinen antrasiitti
Mitat:
40 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
367 x 568 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Lasisten ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
10.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
12.2 kg
---
"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Riippuva lasikaappi 40 cm |
| Väri: | antrasiitti |
| Väri: | Antrasiitti korkeakiilto/valkoinen |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 10.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat