Keittiön lasikaappi R-Line Korkeakiiltoinen antrasiitti 80 cm Vicco
129,90 €*
% 204,90 €* (36.6prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142192754427
Tuotetiedot "Keittiön lasikaappi R-Line Korkeakiiltoinen antrasiitti 80 cm Vicco"
- Ripustettavalla R-Line-astiakaapilla teet hyvän päätöksen keittiöösi - optimaalisen suunnittelun ja yleisen mukauttavuuden ansiosta!
- Keittiön lasikaappi tarjoaa tilaa astioille ja laseille. 2 lasiluukun ja hyllyn ansiosta se suojaa astioita pölyltä ja lialta.
- MITAT: Ripustettavan vitriinin leveys 80 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Lasinen seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Korkeakiiltoinen antrasiitti
Mitat:
80 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Ovien määrä:
2
Lasisten ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
17.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
19.2 kg
---
"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Riippuva lasikaappi 80 cm |
| Väri: | Korkeakiiltoinen antrasiitti |
| Väri: | antrasiitti |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 17.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat