Keittiön lasikaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 80 cm Vicco
131,90 €*
% 205,90 €* (35.94prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 9-10 päivää
Vorauszahlung
- Ripustettavalla R-Line-astiakaapilla teet hyvän päätöksen keittiöösi - optimaalisen suunnittelun ja yleisen mukauttavuuden ansiosta!
- Keittiön lasikaappi tarjoaa tilaa astioille ja laseille. 2 lasiluukun ja hyllyn ansiosta se suojaa astioita pölyltä ja lialta.
- MITAT: Ripustettavan vitriinin leveys 80 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Lasinen seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä lasiovellinen seinäkaappi kahdella ovella toimii keittiön keskipisteenä. Sisällä on kaksi tasoa hyllyllä astioille ja koristeille.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Mitat:
80 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 568 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Ovien määrä:
2
Lasisten ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
17.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
19.2 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Lasinen seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Riippuva lasikaappi 80 cm |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 17.1kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
119 , 90 € * 200,90 €*
151 , 90 € * 242,90 €*
148 , 90 € * 236,90 €*
Samat tuotteet
170 , 90 € * 266,90 €*
1.171 , 90 € * 1 545,90 €*
Lisävarusteet