Keittiösaari Fame-Line Antrasiitti maalaistalo/Goldkraft tammi 90 cm laatikolla, ilman työtasoa Vicco
546,90 €*
% 808,90 €* (32.39prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673119510727
Tuotetiedot "Keittiösaari Fame-Line Antrasiitti maalaistalo/Goldkraft tammi 90 cm laatikolla, ilman työtasoa Vicco"
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Fame-Linen avulla voit valita valmiiden keittiökonseptien välillä tai laajentaa niitä lisämoduuleilla haluamallasi tavalla.
- MITAT: Saarikeittiön kaapin leveys 90 cm, korkeus 82 cm ja syvyys 82 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Vapaasti seisova keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Kaikki keittiökalusteet on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiösaareke (ellei toisin mainita, työtasot, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen), asennusohjeet, asennusmateriaali.
5 etuamme:
1. Suuret mukavat kaapit optimaalista säilytystilaa varten
2. Softclose-saranat hiljaiseen sulkemiseen
3. Metalliset täyspidennyskannattimet helppoon käsittelyyn
4. Tyylikkäät metallikahvat design-elementtinä
5. Laadukkaat MDF-etulevyt kestävät
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Antrasiitti maalaistalo, Goldkraft tammi
Mitat:
90x82x81.6 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Lisämateriaali:
MDF
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
66,7 kg.
Tuotteen paino:
60,76 kg.
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiösaareke (ellei toisin mainita, työtasot, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Rungon väri: | Goldkraft tammi |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Avoimet lokerot |
| Väri: | antrasiitti |
| Väri: | Antrasiitti maalaistalo/kultainen tammi |
| Leveys: | 90cm |
| Korkeus: | 82cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 66.7kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat