Keittokomero R-Line Hieno harmaa/valkoinen 350 cm korkealla kaapilla, ilman työtasoa Vicco
1 141,90 €*
% 1 507,90 €* (24.27prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673104651527
Tuotetiedot "Keittokomero R-Line Hieno harmaa/valkoinen 350 cm korkealla kaapilla, ilman työtasoa Vicco"
- R-Line-sarjan keittiöt erottuvat optimaalisella muotoilulla ja yleiskäyttöisyydellä. Vaihtoehtoisesti tarjoamme myös täysin integroitavia astianpesukonepaneeleja Vicco-merkiltä.
- Keittiölohko on modulaarinen ja sitä voidaan muokata yksilöllisesti. Se on laajennettavissa ja siinä on korkeussäädettävät jalat.
- MITAT: Keittiökalusteen leveys 350 cm, korkeus 207 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiölohko on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko ilman työtasoa, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Jalo harmaa/valkoinen, valkoinen
Mitat:
350 x 207 x 46 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
198,5 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
218,3 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiölohko ilman työtasoa, asennusmateriaali, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)Valinnaisesti saatavilla:
- Vicco täysin integroidut astianpesukonepaneelit
- Vicco LED-järjestelmä
- Bergstroem
"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Ilman AP:tä |
| Väri: | Harmaa |
| Väri: | Hieno harmaa/valkoinen |
| Leveys: | 350cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 218.3kg |
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat