Kenkäkaappi Orlando Goldkraft tammi/antrasiitti 80x128.3 cm 3 osastolla Vicco
190,90 €*
% 309,90 €* (38.4prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673144968227
Tuotetiedot "Kenkäkaappi Orlando Goldkraft tammi/antrasiitti 80x128.3 cm 3 osastolla Vicco"
- Orlandon kenkälaatikkomme on täydellinen ratkaisu kaikkiin kenkien säilytysongelmiisi. Tyylikkään ulkonäön ja yleismaailmallisen muotoilunsa ansiosta se sopii jokaiseen asuntoon
- Orlando-malliston kenkäteline säästää tilaa ja tarjoaa avoimet hyllyt. Se voidaan yhdistää muihin kokoelman esineisiin.
- MATERIAALI: Käytävän kaappi on helppohoitoista, melamiinihartsipinnoitettua 16 mm lastulevyä.
- MITAT: Kenkäkaapin syvyys 24,2 cm, leveys 80 cm ja korkeus 128,3 cm.
- TOIMITUSLAAJUUS: Kengänkippi, asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:
antrasiitti
Väri edessä, säilytystila:
Goldkraft tammi
Massa:
80 x 128,3 x 24,2 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
29,6 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
33,8 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kengänkippi , asennusohjeet, asennusmateriaali."Orlando" on huonekalusarja, joka tarjoaa vaatekaappeja eri väriyhdistelmissä. Sarjan avulla voit tehdä tilastasi tyylikkään ja järjestetyn ja tarjoaa erilaisia vaihtoehtoja vaatteiden ja asusteiden säilyttämiseen.
| Quantity of Shoes: | 18 |
|---|---|
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | 3 lokeroa |
| Väri: | Goldkraft tammi |
| Väri: | Goldkraft tammi/antrasiitti |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 128.3cm |
| Pituus: | 24.2cm |
| Paino: | 29.6kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat