Kenkäkippari Luca Antrasiitti/Goldkraft tammi 59x169 cm 5 lokeroa Vicco
190,90 €*
% 302,90 €* (36.98prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- Luca-kenkäkaappi tarjoaa optimaalisen muotoilun ja sopii kaikkiin koteihin.
- Kenkäteline tarjoaa runsaasti säilytystilaa viidellä kokoontaitettavalla hyllyllä ja säästää tilaa huoneessa tilaa säästävän toimintansa ansiosta.
- MITAT: Kenkäkaapin leveys on 59 cm, korkeus 169 cm ja syvyys 22 cm. Kaikki tarkat mitat näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Eteiskaappi on valmistettu helppohoitoisesta 16 mm:n lastulevystä, jossa on melamiinihartsipinnoite.
- TOIMITUSSISÄLTÖ: eteiskaappi, asennusohjeet, asennustarvikkeet. (Sisustus ei sisälly)
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Antrasiitti/Goldkraft tammi
Mitat:
22 x 169 x 59 cm (BxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Artikkelin paino:
34 kg
Artikkelin paino pakkauksen kanssa:
. Pakkaus:
36,1 kg
---
LÄHETYS: Eteiskaappi, kokoamisohjeet, asennustarvikkeet. (Sisustus ei sisälly)Luca-huonekalusarja tarjoaa tyylikkään vaatekaapin eri väriyhdistelmissä. Valitse Luca-sarjan monipuolisista vaihtoehdoista pitääksesi vaatteesi siistinä ja järjestyksessä.
| Quantity of Shoes: | 24 |
|---|---|
| Rungon väri: | Goldkraft tammi |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | 5 lokeroa |
| Väri: | Antrasiitti/Goldkraft tammi |
| Väri: | antrasiitti |
| Leveys: | 59cm |
| Korkeus: | 169cm |
| Pituus: | 22cm |
| Paino: | 34kg |
1 1-arvosteluista
5 pois 5 Tähdet
August 1, 2025 07:12
Huippua!
Sopii täydellisesti asuntooni vaatekaapin ja liukuoven väliin!👍
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet