Kenkäkippi Luca Valkoinen/valkoinen kiiltävä 116.6x72.5 cm 4 lokeroa Vicco
192,90 €*
% 288,90 €* (33.23prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673151079527
Tuotetiedot "Kenkäkippi Luca Valkoinen/valkoinen kiiltävä 116.6x72.5 cm 4 lokeroa Vicco"
- Luca-kenkälaatikko on hyvä valinta jokaiseen kotiin. Sen optimaalinen muotoilu ja tyylikäs ulkonäkö tekevät siitä helppokäyttöisen ja yleispätevän.
- Kenkäteline tarjoaa käytännöllistä säilytystilaa kengille ja asusteille, säästää tilaa ja on helppo koota. Täydellinen kenkäkokoelmasi siistiin säilytykseen.
- MITAT: Kenkäkaapin syvyys 22 cm, leveys 116,6 cm ja korkeus 72,5 cm.
- MATERIAALI: Kenkäkippari on valmistettu helppohoitoisesta lastulevystä, 16 mm, melamiinihartsipinnoite.
- TOIMITUSLAAJUUS: Kenkäteline, asennusohjeet, asennusmateriaali (koriste ei sisälly)
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Runko: Valkoinen
Etuosa: Valkoinen korkeakiilto
Massa:
116,6 x 72,5 x 22 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
15,65 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
17,1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kenkätelineen asennusohjeet, asennusmateriaali (koriste ei sisälly hintaan)Luca-huonekalusarja tarjoaa tyylikkään vaatekaapin eri väriyhdistelmissä. Valitse Luca-sarjan monipuolisista vaihtoehdoista pitääksesi vaatteesi siistinä ja järjestyksessä.
| Quantity of Shoes: | 16 |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | 4 lokeroa, leveä |
| Väri: | Valkoinen/valkoinen kiiltävä |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 116.6cm |
| Korkeus: | 72.5cm |
| Pituus: | 22cm |
| Paino: | 27.18kg |
August 1, 2025 07:12
Huippua!
Sopii täydellisesti asuntooni vaatekaapin ja liukuoven väliin!👍
Asiakkaiden kuvat ladattu:
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat