Kulmakaappi Fame-Line Valkoinen maalaistalo 80.5 cm ilman työtasoa Vicco
244,90 €*
% 370,90 €* (33.97prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 3 viikkoa
Vorauszahlung
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Keittiön kulmakaapissa on lisämoduuleja, joita voi ostaa tarpeen mukaan. Moduuli on myös joustavasti säädettävissä ja etuosat on valmistettu MDF:stä.
- MITAT: Keittiön kulmahylly, ilman työtasoa, syvyys: 52 cm, leveys: 81 x 81 cm, korkeus: 82 cm
- MATERIAALI: Keittiön pohjakaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Etuosat on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen maalaistalo, antrasiitti
Mitat:
80,5 x 82 x 52 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat 769 x 688 x 480 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Lisämateriaali:
MDF
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
37,48 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
40,45 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Kulmapohjakaappi |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 80.5cm |
| Korkeus: | 82cm |
| Pituus: | 51.6cm |
| Paino: | 40.45kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
137 , 90 € * 216,90 €*
221 , 90 € * 340,90 €*
329 , 90 € * 501,90 €*
Samat tuotteet
222 , 90 € * 326,90 €*
324 , 90 € * 486,90 €*
183 , 90 € * 274,90 €*
144 , 90 € * 230,90 €*
Lisävarusteet