Kulmakaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 75.6 cm , AP Marble Vicco
322,90 €*
% 500,90 €* (35.54prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142192741427
Tuotetiedot "Kulmakaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 75.6 cm , AP Marble Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: Kulma-alakaappi taitto-ovella hyödyntää tilan tehokkaasti ja tarjoaa tilavan säilytystilan hyllyllä.
- MITAT: Keittiön kulmahylly työtasolla on seuraavat mitat: syvyys: 60 cm, leveys: 76x76 cm, korkeus: 82 cm
- MATERIAALI: Keittiön pohjakaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä kulmakaappi taitto-ovella hyödyntää tilan tehokkaasti. Sisällä on suuri tila yhdellä hyllyllä, joka sopii suuremmille tavaroille tai pienille kodinkoneille. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
75.6 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Vasemman puolen sisämitat:
334 x 668 x 550 mm (LxKxS)
Oikean puolen sisämitat:
416 x 668 x 550 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Jalkojen määrä:
6
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
44.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
48 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Kulmakaappi, AP-marmori |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Leveys: | 75.6cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 44.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat