Kulmakaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 75.6 cm ilman työtasoa Vicco
202,90 €*
% 292,90 €* (30.73prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142197125727
Tuotetiedot "Kulmakaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 75.6 cm ilman työtasoa Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: Kulma-alakaappi taitto-ovella hyödyntää tilan tehokkaasti ja tarjoaa tilavan säilytystilan hyllyllä.
- MITAT: Keittiön kulmahylly, ilman työtasoa, syvyys: 46 cm, leveys: 76x76 cm, korkeus: 82 cm
- MATERIAALI: Keittiön pohjakaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä kulmakaappi taitto-ovella hyödyntää tilan tehokkaasti. Sisällä on suuri tila yhdellä hyllyllä, joka sopii suuremmille tavaroille tai pienille kodinkoneille. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Valkoinen maalaistalo
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
75.6 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Vasemman puolen sisämitat:
334 x 668 x 550 mm (LxKxS)
Oikean puolen sisämitat:
416 x 668 x 550 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Jalkojen määrä:
6
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
33.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
35.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-alakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Kulmapohjakaappi |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 75.6cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 33.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat