Lieden muunnoskaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 60 cm ilman työtasoa Vicco
129,90 €*
% 214,90 €* (39.55prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142197126427
Tuotetiedot "Lieden muunnoskaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 60 cm ilman työtasoa Vicco"
- "R-Line" uunikaappimme on hyvä valinta jokaiseen kotitalouteen. Optimaalisen suunnittelunsa ansiosta se tuo iloa käyttöön.
- Kiuaskaappi on modulaarinen ja sitä voidaan järjestää ja laajentaa tarpeen mukaan. Lisäksi jalat ovat korkeussäädettävät.
- MITAT: Kiukaan kaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä uunikaappi on suunniteltu 60 cm leveille vakioasennettaville uuneille. Se takaa tarkan istuvuuden keittiöön ja tarjoaa vakaan ja käytännöllisen ratkaisun päivittäiseen käyttöön.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Valkoinen maalaistalo
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
60 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
568 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Jalkojen määrä:
4
Nettopaino ilman pakkausta:
16.9 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
18.5 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Takan muunnoskaappi 60 cm |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 16.9kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat