Lieden muunnoskaappi R-Line Загрузка... 60 cm ilman työtasoa Vicco
126,90 €*
% 209,90 €* (39.54prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193568627
Tuotetiedot "Lieden muunnoskaappi R-Line Загрузка... 60 cm ilman työtasoa Vicco"
- "R-Line" uunikaappimme on hyvä valinta jokaiseen kotitalouteen. Optimaalisen suunnittelunsa ansiosta se tuo iloa käyttöön.
- Kiuaskaappi on modulaarinen ja sitä voidaan järjestää ja laajentaa tarpeen mukaan. Lisäksi jalat ovat korkeussäädettävät.
- MITAT: Kiukaan kaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä uunikaappi on suunniteltu 60 cm leveille vakioasennettaville uuneille. Se takaa tarkan istuvuuden keittiöön ja tarjoaa vakaan ja käytännöllisen ratkaisun päivittäiseen käyttöön.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Загрузка...
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
60 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
568 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Jalkojen määrä:
4
Nettopaino ilman pakkausta:
16.6 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
18.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Takan muunnoskaappi 60 cm |
| Väri: | Kiiltävä punainen/valkoinen |
| Väri: | Punainen |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 16.6kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat