Lieden muunnoskaappi R-Line betoni 60 cm , AP Marble Vicco
189,90 €*
% 309,90 €* (38.72prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193402327
Tuotetiedot "Lieden muunnoskaappi R-Line betoni 60 cm , AP Marble Vicco"
- R-Line liesimuunnoskaappiamme on saatavana useissa väreissä ja kokoonpanoissa.
- Liesikaappi: Kiuaskaappi on modulaarinen ja siihen voi ostaa lisämoduuleja.
- MITAT: Kiukaan kaapin leveys 60 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä uunikaappi on suunniteltu 60 cm leveille vakioasennettaville uuneille. Se takaa tarkan istuvuuden keittiöön ja tarjoaa vakaan ja käytännöllisen ratkaisun päivittäiseen käyttöön.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
betoni
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
60 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
568 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Jalkojen määrä:
4
Nettopaino ilman pakkausta:
23.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
25.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kiukaan muunnoskaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Takan muunnoskaappi 60 cm, AP-marmori |
| Väri: | Betoni/valkoinen |
| Väri: | betoni |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 23.1kg |
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat