Pesualtaan alakaappi R-Line Sonoma 80 cm , AP Marble Vicco
216,90 €*
% 333,90 €* (35.04prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193057527
Tuotetiedot "Pesualtaan alakaappi R-Line Sonoma 80 cm , AP Marble Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- TÄYDELLINEN ALTAAN ALLE: Allaskaappi tarjoaa runsaasti tilaa vesilukolle, roskikselle ja puhdistusaineille – kaikki kätevästi saatavilla.
- MITAT: Allaskaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 60 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Allaskaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen).
Tämä allaskaappi, leveys 80 cm ja kaksi ovea, tarjoaa runsaasti tilaa altaan alla. Tilava sisäosa sopii viemärille, roskakorille ja siivousvälineille. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Sonoma
Työtason väri:
Marmori
Mitat:
80 x 81.6 x 60 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Työtason paksuus:
28 mm
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Työtason materiaali:
Lastulevy, 28 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
29.5 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
32.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Allaskaappi työtasolla, asennusmateriaalit, asennusohjeet (ellei toisin mainita, sähkölaitteet ja koristeet eivät sisälly toimitukseen)."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | WT:n kanssa |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Altaan pohjakaappi 80 cm, AP-marmori |
| Väri: | Sonoma/Valkoinen |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 60cm |
| Paino: | 29.5kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat