Pesualtaan alakaappi R-Line Sonoma 80 cm ilman työtasoa Vicco
145,90 €*
% 241,90 €* (39.69prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193056827
Tuotetiedot "Pesualtaan alakaappi R-Line Sonoma 80 cm ilman työtasoa Vicco"
- Keittiökaappimme “R-Line” on optimaalinen valinta jokaiseen kotiin. Universaalin muotoilun ja erittäin käyttäjäystävällisyyden ansiosta se tuo iloa jokaiseen keittiöön.
- Keittiön pesualtaan alakaappi on modulaarinen ja muunneltava. Lisämoduuleja voidaan lisätä ja jalat ovat korkeussäädettävissä.
- MITAT: Allaskaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Altaan pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä allaskaappi, leveys 80 cm ja kaksi ovea, tarjoaa runsaasti tilaa altaan alla. Tilava sisäosa sopii viemärille, roskakorille ja siivousvälineille. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Sonoma
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
80 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
20.5 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
22.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Altaan pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Altaan pohjakaappi 80 cm |
| Väri: | Sonoma/Valkoinen |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 20.5kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat