Pesualtaan alakaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 80 cm ilman työtasoa Vicco
147,90 €*
% 242,90 €* (39.11prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673103560127
Tuotetiedot "Pesualtaan alakaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 80 cm ilman työtasoa Vicco"
- YKSILÖLLINEN SUUNNITTELU: R-Line-keittiön alakaapeilla suunnittelet keittiösi tarpeidesi mukaan – alusta alkaen tai laajennettavissa yhteensopivilla moduuleilla.
- TÄYDELLINEN ALTAAN ALLE: Allaskaappi tarjoaa runsaasti tilaa vesilukolle, roskikselle ja puhdistusaineille – kaikki kätevästi saatavilla.
- MITAT: Allaskaapin leveys 80 cm, korkeus 81,6 cm ja syvyys 46 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiökalusteet on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Altaan pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä allaskaappi, leveys 80 cm ja kaksi ovea, tarjoaa runsaasti tilaa altaan alla. Tilava sisäosa sopii viemärille, roskakorille ja siivousvälineille. Kaikki pysyy järjestyksessä ja helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Goldkraft tammi
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Työtason väri:
Ilman työtasoa
Mitat:
80 x 81.6 x 46 cm (LxKxS)
Sisämitat:
767 x 684 x 440 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Jalkojen määrä:
4
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
20.5 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
22.6 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Altaan pohjakaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | Alakaappi |
| Rungon väri: | Goldkraft tammi |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Altaan pohjakaappi 80 cm |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/Goldkraft tammi |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 80cm |
| Korkeus: | 81.6cm |
| Pituus: | 46cm |
| Paino: | 20.5kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat