Ripustettava kulmakaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 57 cm Vicco
134,90 €*
% 217,90 €* (38.09prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 9-10 päivää
Vorauszahlung
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: R-Line-keittiön seinäkaapit hyödyntävät tilan tehokkaasti ja tarjoavat lisäsäilytystilaa.
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: Kulmakaappi keittiöön hyödyntää kulman tehokkaasti ja tarjoaa tilavaa säilytystilaa hyllyllä.
- MITAT: Keittiön kulmahyllyllä on seuraavat mitat: 57x57 cm - leveys, 60 cm - korkeus, 34,1 cm - syvyys. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Riippuva keittiökaappi on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tämä kulmaseinäkaappi hyödyntää yläkulman tehokkaasti. Yhden oven takana trapetsimainen muoto luo tilavan sisätilan hyllyllä.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Valkoinen korkeakiilto
Mitat:
57 x 60 x 34.1 cm (LxKxS)
Sisämitat:
550 x 568 x 550 mm (LxKxS)
Yläosan sisämitat:
550 x 276 x 550 mm (LxKxS)
Alaosan sisämitat:
550 x 276 x 550 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
17 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
19.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Kulma seinäkaappi |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 57cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 34.1cm |
| Paino: | 17kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
119 , 90 € * 200,90 €*
Samat tuotteet
1.171 , 90 € * 1 545,90 €*
170 , 90 € * 266,90 €*
Lisävarusteet