Ripustettava kulmakaappi R-Line Загрузка... 57 cm Vicco
141,90 €*
% 220,90 €* (35.76prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- Laadukas keittiön seinäkaappimme yhdistää optimaalisen muotoilun ja toimivuuden - hyvä päätös jokaiseen kotiin.
- Keittiön kulmakaappi sopii täydellisesti nurkkaan ja sitä voidaan laajentaa lisämoduuleilla. Näitä on saatavilla eri kokoisina ja muotoisina.
- MITAT: Keittiön kulmahyllyllä on seuraavat mitat: 57x57 cm - leveys, 60 cm - korkeus, 34,1 cm - syvyys. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Riippuva keittiökaappi on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä kulmaseinäkaappi hyödyntää yläkulman tehokkaasti. Yhden oven takana trapetsimainen muoto luo tilavan sisätilan hyllyllä.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Загрузка...
Mitat:
57 x 60 x 34.1 cm (LxKxS)
Sisämitat:
550 x 568 x 550 mm (LxKxS)
Yläosan sisämitat:
550 x 276 x 550 mm (LxKxS)
Alaosan sisämitat:
550 x 276 x 550 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
17 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
19.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Kulma-seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Kulma-seinäkaappi 57 cm |
| Väri: | Kiiltävä punainen/valkoinen |
| Väri: | Punainen |
| Leveys: | 57cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 34.1cm |
| Paino: | 17kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
197 , 90 € * 300,90 €*
Samat tuotteet
175 , 90 € * 274,90 €*
907 , 90 € * 1 251,90 €*
1.513 , 90 € * 2 067,90 €*
Lisävarusteet