Seinäkaappi Fame-Line Valkoinen korkeakiilto 45 cm Vicco
131,90 €*
% 207,90 €* (36.56prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Riippuvaa keittiökaappia voidaan laajentaa lisämoduuleilla ja suunnitella uudelleen tarpeen mukaan. Täydellinen joustavaan keittiön organisointiin.
- MITAT: Seinäkaapin leveys 45 cm, korkeus 72 cm ja syvyys 34,1 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Etuosat on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen korkeakiilto, antrasiitti
Mitat:
45 x 72 x 34,1 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat 418 x 688 x 305 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Lisämateriaali:
MDF
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Bruttopaino:
19,8 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
17,5 kg.
Tuotteen paino:
15,52kg.
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Rungon väri: | Antrasiitti |
| Stil: | Moderni |
| Toteutus: | seinäkaappi |
| Versio: | Seinäkaappi 45 cm |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 45cm |
| Korkeus: | 72cm |
| Pituus: | 34.1cm |
| Paino: | 17.5kg |
1 1-arvosteluista
July 18, 2025 00:00
Hyvä laatu
Mukava pieni hylly, hyvä laatu ja pakkaus, helppo koota, kiva väri
Myyty mukana
223 , 90 € * 336,90 €*
182 , 90 € * 284,90 €*
134 , 90 € * 219,90 €*
Samat tuotteet
353 , 90 € * 496,90 €*
224 , 90 € * 330,90 €*
Lisävarusteet