Seinäkaappi Fame-Line Valkoinen maalaistalo 40 cm Vicco
136,90 €*
% 215,90 €* (36.59prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 7-8 päivää
Vorauszahlung
- Fame-Line keittiönkaapit tarjoavat ensiluokkaista laatua tukevilla metallikahvoilla, käytännöllisillä pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja metallisilla täysillä pidennyksillä kohtuulliseen hintaan.
- Suunnittele unelmiesi keittiö: "Fame-Line" antaa sinun koota yksilöllisesti erilaisia moduuleja.
- MITAT: Keittiön seinäkaappien leveys on 40 cm, korkeus 72 cm ja syvyys 34,1 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella. Etuosat on valmistettu korkealaatuisesta MDF-levystä
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen maalaistalo, antrasiitti
Mitat:
40 x 72 x 34,1 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat 368 x 688 x 305 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Lisämateriaali:
MDF
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Bruttopaino:
18,6 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
16,05 kg.
Tuotteen paino:
14,07 kg.
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"Fame-Line" tarjoaa keittiö- ja kylpyhuonekalusteita vaihtelevilla moduuleilla eri väreissä ja koossa. Pehmeästi sulkeutuvilla saranoilla ja korkeussäädettävillä jaloilla varustettu sarja mahdollistaa joustavia sisustusratkaisuja yksittäisten moduulien tai kokonaisten sarjojen kautta.
| Arbeitsplatte: | ilman WT:tä |
|---|---|
| Ausführung: | seinäkaappi |
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Seinäkaappi 40 cm |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 72cm |
| Pituus: | 34.1cm |
| Paino: | 16.05kg |
1 1-arvosteluista
July 18, 2025 00:00
Hyvä laatu
Mukava pieni hylly, hyvä laatu ja pakkaus, helppo koota, kiva väri
Myyty mukana
137 , 90 € * 216,90 €*
221 , 90 € * 340,90 €*
Samat tuotteet
227 , 90 € * 326,90 €*
144 , 90 € * 230,90 €*
324 , 90 € * 486,90 €*
183 , 90 € * 274,90 €*
Lisävarusteet