Seinäkaappi R-Line Jalo harmaa 40 cm Vicco
104,90 €*
% 170,90 €* (38.62prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193082727
Tuotetiedot "Seinäkaappi R-Line Jalo harmaa 40 cm Vicco"
- "R-Line" keittiön seinäkaappimme on hyvä päätös jokaiselle, joka etsii optimaalista muotoilua, joka sopii jokaiseen kotiin.
- Ripustettava keittiökaappi on suljettu hylly, jossa on tilaa monille keittiövälineille. Ihanteellinen tilaa säästäväksi ratkaisuksi keittiöön.
- MITAT: Keittiön seinäkaappien leveys 40 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä seinäkaappi tarjoaa käytännöllistä säilytystilaa. Suljetun oven taakse voi järjestää astiat ja tarvikkeet siististi. Yksinkertainen ja toimiva ratkaisu.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Jalo harmaa
Mitat:
40 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
367 x 568 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
10 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
12.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Seinäkaappi 40 cm |
| Väri: | Harmaa |
| Väri: | Hieno harmaa/valkoinen |
| Leveys: | 40cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 10kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat