Seinäkaappi R-Line Sonoma 30 cm Vicco
98,90 €*
% 164,90 €* (40.02prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193066727
Tuotetiedot "Seinäkaappi R-Line Sonoma 30 cm Vicco"
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: R-Line-keittiön seinäkaapit hyödyntävät tilan tehokkaasti ja tarjoavat lisäsäilytystilaa.
- TEHOKAS SÄILYTYS: Keittiön seinäkaappi yhdellä ovella hyödyntää tilan tehokkaasti ja tarjoaa järjestelmällistä säilytystä hyllyn ansiosta.
- MITAT: Keittiön seinäkaappien leveys 30 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä seinäkaappi yhdellä ovella hyödyntää tilan tehokkaasti. Sisähylly jakaa tilan kahteen tasoon.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
Sonoma
Mitat:
30 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
267 x 568 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
7.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
9.1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Seinäkaappi 30 cm |
| Väri: | Sonoma/Valkoinen |
| Väri: | Sonoma tammi |
| Leveys: | 30cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 7.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat