Seinäkaappi R-Line Valkoinen maalaistalo 60 cm Tasainen Vicco
111,90 €*
% 176,90 €* (36.74prosenttia tallennettu)Saatavilla, toimitusaika 9-10 päivää
Vorauszahlung
- TILAN OPTIMAALINEN KÄYTTÖ: R-Line-keittiön seinäkaapit hyödyntävät tilan tehokkaasti ja tarjoavat lisäsäilytystilaa.
- KÄYTÄNNÖLLINEN NOSTO-OVI: Matala seinäkaappi ylöspäin avautuvalla ovella sopii liesituulettimen yläpuolelle – usein käytetyt tavarat ovat helposti saatavilla.
- MITAT: Keittiön seinäkaappien leveys 60 cm, korkeus 40 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali
Tässä matalassa seinäkaapissa on ylöspäin avautuva ovi. Sopii liesituulettimen yläpuolelle – tila pysyy vapaana ja mausteet tai öljyt voidaan säilyttää sen yläpuolella.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:antrasiitti
Etuväri:
Valkoinen maalaistalo
Mitat:
60 x 40 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 368 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
1
Vetimien määrä:
1
Ovien määrä:
1
Nettopaino ilman pakkausta:
10.7 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
12.8 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | antrasiitti |
| Stil: | maalaistalo |
| Versio: | Seinäkaappi 60 cm (litteä) |
| Väri: | Valkoinen maalaistalo/antrasiitti |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 40cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 10.7kg |
0 0-arvosteluista
Myyty mukana
188 , 90 € * 286,90 €*
Samat tuotteet
966 , 90 € * 1 364,90 €*
1.426 , 90 € * 1 894,90 €*
187 , 90 € * 292,90 €*
Lisävarusteet