Seinäkaappi R-Line betoni 60 cm Vicco
130,90 €*
% 211,90 €* (38.23prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
425142193405427
Tuotetiedot "Seinäkaappi R-Line betoni 60 cm Vicco"
- "R-Line" keittiön seinäkaappimme tarjoaa optimaalisen muotoilun ja sopii jokaiseen kotiin.
- Riippuva keittiökaappi tarjoaa maksimaalista joustavuutta yksilöllisen järjestelyn ja lisämoduulien lisäysmahdollisuuden ansiosta.
- MITAT: Keittiön seinäkaappien leveys 60 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Keittiön seinäkaappi on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
Tämä seinäkaappi kahdella ovella sisältää selkeän sisätilan hyllyllä. Tavarat jakautuvat kahdelle tasolle ja ovat helposti saatavilla.
---
Tekniset tiedot:
Rungon väri:Valkoinen
Etuväri:
betoni
Mitat:
60 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisämitat:
567 x 568 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Vetimen materiaali:
Muovi metallin näköisenä
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Lokeroiden määrä:
2
Hyllyjen määrä:
1
Vetimien määrä:
2
Ovien määrä:
2
Nettopaino ilman pakkausta:
13.1 kg
Bruttopaino pakkauksen kanssa:
15.2 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Keittiön seinäkaappi sarjana (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali."R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Rungon väri: | Valkoinen |
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Seinäkaappi 60 cm |
| Väri: | Betoni/valkoinen |
| Väri: | betoni |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 13.1kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat