Sohvapöydän setti Brunswick Puu 44 x 44 cm Setti 2 Vicco
59,90 €*
% 94,90 €* (36.88prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673144632227
Tuotetiedot "Sohvapöydän setti Brunswick Puu 44 x 44 cm Setti 2 Vicco"
- Brunswick-sivupöytäsetti on hyvä valinta jokaiseen kotiin. Sen tyylikäs ulkonäkö ja universaali viehätys tekevät siitä sopivan mihin tahansa huoneeseen
- Tässä 2-osaisessa sohvapöytäsarjassa yhdistyvät toimivuus ja monipuolisuus. Korotetun reunan ansiosta mikään ei pääse putoamaan ja pöydät sopivat helposti yhteen muiden huonekalujen kanssa.
- MATERIAALI: Sohvapöytäsetti koostuu metallirungosta ja pöytäkori on valmistettu paperikankaasta.
- MITAT: Olohuoneen pöytien halkaisija on 44 tai 39 cm ja korkeus 47,5 tai 40,5 cm. Tarkat mitat näkyvät kuvissa.
- TOIMITUSLAAJUUS: 2 sohvapöytää, asennusohjeet, asennusmateriaali
---
Tekniset tiedot:
Värillinen pöytäkori:
Puu
Värikehys:
Musta
Massa:
Iso pöytä: Ø 44 x 47,5 cm (LxK)
Pieni pöytä: Ø 39 x 40,5 cm (LxK)
Materiaali:
paperikangasta, metallia
Tuotteen paino:
2,3 kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
3 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: 2 sohvapöydän sarja, asennusohjeet, asennusmateriaali"Brunswick"-sivupöytä vakuuttaa settinä modernilla muotoilullaan ja toiminnallisella monipuolisuudellaan, joka on ihanteellinen jokaiseen olohuoneeseen.
| Stil: | Moderni |
|---|---|
| Versio: | 44x47,5 |
| Väri: | Puu |
| Väri: | massiivipuuta |
| Worktop material: | Kova pahvi muovifleecellä |
| Leveys: | 44cm |
| Korkeus: | 47.5cm |
| Pituus: | 44cm |
| Paino: | 2.3kg |
August 1, 2025 07:27
Kaksi kaunista sivupöytää
Ne ovat kauniita ja yksinkertaisesti rakennettuja.
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat