Turhamaisuus Emma Valkoinen 120 cm ilman peiliä Vicco
111,90 €*
% 165,90 €* (32.55prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673138393127
Tuotetiedot "Turhamaisuus Emma Valkoinen 120 cm ilman peiliä Vicco"
- "Emma" peilipöytämme on hyvä päätös kaikille, jotka arvostavat optimaalista muotoilua ja nauttivat sen käytöstä.
- Kosmetiikkapöytä on varustettu kahdella hyllyllä ja suurella suorakaiteen muotoisella peilillä. Vankka rakenne takaa turvallisen ja pitkäikäisen käytön.
- MITAT: Peilipöydän leveys 120 cm, korkeus 83 cm ja syvyys 41,8 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Pesupöytä on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella.
- TOIMITUSLAAJUUS: Pesupöytä, asennusohjeet, asennusmateriaali
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen, Sonoma
Mitat:
120 x 83 x 41,8 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
26,2kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
27,2 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Pesupöytä, asennusohjeet, asennusmateriaali"Emma" kalustesarjaan kuuluvat kylpyhuonekalusteet, lastenhuoneet ja peilipöydät eri väriyhdistelmissä. Useiden yksittäisten yksiköiden ja sarjojen vaihtoehtojen avulla voit suunnitella huoneesi henkilökohtaisten ideoiden mukaan ja luoda miellyttävän tunnelman.
| Ausführung: | peilipöytä |
|---|---|
| Valaistus: | ilman |
| Versio: | Peilipöytä ilman peiliä |
| Väri: | Valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 120cm |
| Korkeus: | 83cm |
| Pituus: | 41.8cm |
| Paino: | 26.2kg |
Myyty mukana
Samat tuotteet
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat