Turhamaisuuspöytä Charlotte Valkoinen 106 cm LED peilillä Vicco
167,90 €*
% 260,90 €* (35.65prosenttia tallennettu)
Tuotenumero:
406673122811927
Tuotetiedot "Turhamaisuuspöytä Charlotte Valkoinen 106 cm LED peilillä Vicco"
- Charlotte-kylpypöytämme tarjoaa naarmuuntumattoman ja helppohoitoisen pinnan melamiinihartsipinnoitteen ansiosta.
- Tässä peilillä varustetussa meikkipöydässä on neljä avointa hyllyä ja kaksi hyllyä lisäsäilytystä varten sekä suuri suorakaiteen muotoinen peili täydellisiin meikkisovelluksiin.
- MITAT: Pesupöydän leveys 108 cm, korkeus 142 cm ja syvyys 40 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Pesupöytä on helppohoitoista lastulevyä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Pesupöytä, LED-peili, asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Väri:
Valkoinen
Mitat:
108 x 142 x 40 cm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
33,7 kg.
Tuotteen paino:
31,72 kg.
---
TOIMITUSLAAJUUS: Pesupöytä, LED-peili, asennusohjeet, asennusmateriaali”Charlotte”-huonekalusarjaan kuuluu tyylikkäitä pukeutumispöytiä eri väriyhdistelmillä ja monipuolisilla kokoonpanovaihtoehdoilla. Voit lisätä tyyliä huoneeseesi ja valita pukeutumispöydän, joka sopii sisustukseen.
| Ausführung: | peilipöytä |
|---|---|
| Valaistus: | LED-peili |
| Versio: | LED peilillä |
| Väri: | Valkoinen |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 106cm |
| Korkeus: | 142cm |
| Pituus: | 40cm |
| Paino: | 33.7kg |
Myyty mukana
Lisävarusteet
Hinta
Väri
Rungon väri
Ovien väri
Kategoriat