Universal seinäkaappi R-Line Valkoinen korkeakiilto 60 cm ovien kanssa Vicco
121,90 €*
% 198,90 €* (38.71prosenttia tallennettu)- Kaunista harrastuksesi tai kodinhoitohuoneesi R-line-kaapeillamme, joissa yhdistyvät harmonisesti tyylikäs muotoilu ja toiminnallinen monimuotoisuus.
- Seinäkaappi tarjoaa runsaasti säilytystilaa pienille tavaroille ja kodin tavaroille 2 oven ja käytännöllisen sisustuksen ansiosta.
- MITAT: Ripustuskaapin leveys 60 cm, korkeus 60 cm ja syvyys 31 cm. Kaikki tarkat koot näkyvät kuvissa.
- MATERIAALI: Monitoimikaappi on valmistettu helposti hoidettavasta lastulevystä 16 mm melamiinihartsipinnoitteella
- TOIMITUSLAAJUUS: Seinäkaappi (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali.
---
Tekniset tiedot:
Värit:
Valkoinen korkeakiiltoinen, valkoinen
Mitat:
60 x 60 x 31 cm (LxKxS)
Sisäiset mitat:
267 x 684 x 290 mm (LxKxS)
Materiaali:
Lastulevy, 16 mm
Pinta:
Melamiinihartsipinnoite
Tuotteen paino:
11,12kg
Tuotteen paino pakkaus mukaan lukien:
13,1 kg
---
TOIMITUSLAAJUUS: Seinäkaappi (huom: koriste ei sisälly), asennusohjeet, asennusmateriaali"R-Line" on monipuolinen kalustesarja, jossa on keittiökalusteita, kokoamisvalmiita komponentteja ja kaappeja kotitalouksiin, pesula- ja luoviin tiloihin. Se tarjoaa laajan valikoiman värejä ja kokoja, jotka mahdollistavat yksilölliset ratkaisut jokaiseen huoneeseen kaapeissa on säädettävät jalat, joten ne voidaan konfiguroida yksittäin tai kokonaisena sarjana vastaamaan erilaisia tarpeita ja parantamaan toimivuutta eri ympäristöissä.
| Ausführung: | seinäkaappi |
|---|---|
| Stil: | Moderni |
| Versio: | Seinäkaappi 60 cm |
| Väri: | Valkoinen korkeakiilto |
| Väri: | Valkoinen |
| Leveys: | 60cm |
| Korkeus: | 60cm |
| Pituus: | 31cm |
| Paino: | 13.1kg |
August 1, 2025 07:08
Hän roikkuu... hänen ei pitäisi tehdä mitään muuta
Juuri niin kuin sen pitääkin... se roikkuu täydellisesti. Jatka samaan malliin.